Hakkımızda

Active Blue Dalış Merkezi; Ephesus Princess Hotel ve Aqua Fantasy Hotel’de faaliyet gösteren bir dalış merkezi olup, Kuşadası ve Selçuk bölgesindeki tüm otel ve pansiyonlarda konaklayan misafirlere, dalış ve su sporları hizmeti vermektedir.

(Adres: Efes Princess Hotel Plajı,  Pamucak Mevkii, Selçuk/İZMİR)

Active Blue Dalış Merkezi’ne ait Kuşadası Setur Marina karşısında; Finasbank ve Fedo Cafe arkasında; Dalış, Cankurtaran ve İlk Yardım Malzemeleri Satış Mağazası ile Dalış Malzemeleri ve Dalış Kompresörleri Bakım Merkezi bulunmaktadır.

(Adres: Türkmen Mahallesi, 301 Sokak, Tükel Apt., No:1/A, Kuşadası/ AYDIN) 

Active Blue Dalış Merkezinde sunulan hizmetler:

  •   İlk defa dalış yapacak misafirler için; kıyıdan deneme, tanıtım dalışları
  •  Şnorkel turları
  •  Hızlı bot ile; reef, kovuk, mağara, derin dalışlar ve kıyıdan gece dalışları
  • Batık dalışları ( uçak batığı, gemi batığı, sahil güvenlik batığı, pınar 1 su tankeri batığı, balıkçı teknesi batığı vb.)
  • 15 metre büyüklüğünde dalış teknesi ile günlük dalış turları
  •  Kapalı devre (rebreather ) dalışları ve kapalı devre dalış eğitimleri
  •  Sukayağı, banana, şişme gurupları, wake board, paraşüt vb. su sporları aktiviteleri
  •  Kişi ve guruplara özel VIP dalış turları, yurtiçi ve yurt dışı dalış turları ve rehberlik hizmetleri.

Active Blue Dalış Merkezi; bünyesinde bulunan bir adet ROV ( sualtı robotu ) ve sanayi dalış belgesine sahip ekibi ile; ihtiyacı olan teknelere sualtı sörveyliği, şamandıra bakımı, zincir değişimi, deşarj hattı bakım onarımı ve yapımı, tonoz bakımları vb. hizmetleri verebilmektedir.

Bünyesinde bulunan cankurtaran eğitmenleri ve ilk yardım eğitmenleri ile beraber Kuşadası ve Selçuk bölgesinde bulunan otellere, iş yerlerine, aqua parklara cankurtaran ve ilk yardım eğitimleri vermektedir.

Active Blue Dalış Merkezi; bölgedeki tek Eğitmen Yetiştirme Merkezi olup, birçok eğitim dizgesinde dalıcı ve dalış lideri eğitimleri vermektedir.  Kapalı devre ( Rebreather ) eğitimleri konusunda eğitim yelpazesini her geçen gün artırmaktadır. 

Active Blue Dalış Merkezi’nde kullanılan tüm malzemelerin bakımları, Active Blue bünyesinde bulunan teknisyenler tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

      Active Blue Dalış Merkezi ihtiyaç görüldüğünde;  sualtı arama kurtarma çalışmalarına destek olmaktadır.

      Active Blue Dalış Merkezi;  aynı zamanda yüksekte çalışma konusunda ihtiyacı olan firmalara temiz hava soluma seti ve güvenlik alma konusunda da destek olmakta ve eğitim vermektedir.

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration