Teknik Servis

Anasayfa Teknik Servis

poseidon-diving-systemsDalgıçlar güvenli dalışlar yapabilmek için her zaman donanımına güvenmek mecburiyetinde bu yüzden Active Blue olarak kaliteye, malzeme bakımına büyük önem veriyoruz.

Dalış Ekipmanlarınıza titiz bir bakım ve onarım garantisi veriyoruz. Sertifikalı teknisyenlerimiz düzenli olarak çeşitli üreticilerin teknik ve hizmet seminerlerine katılmaktadırlar, tüm scuba malzemeleri, dalış kompresörleri ve poseidon rebreatherların onarımını gerçekleştirmek için gerekli lisanslara sahiplerdir. Teknisyenlerimiz aşağıdaki markaların kontrolü için sertifikalıdır; Poseidon CCR Rebreather MK VI ve Poseidon 7 buna olarak her marka regülatörler, Bcd leri, tüm büyük markaların ekipmanları ve Alkin, Bauer, Coltri dalış kompresörleri bakım ve tamiri ve bakımını yapabiliyoruz.

200 bar ve 300 bar Tüp dolumu; Kuru hava, nitrox, oksijen ve trimix dolumu yapabiliyoruz. Bütün büyük üreticilerden Maskeden kuru elbiseye kadar, D halkadan Back-Plate e kadar Rebreather için Stageler, 2- 3 litre O2 veya Diluent tüpü kullaniyorsanız her türlü malzemeyi bünyemizde bulunduruyoruz.

Ekipmanmı almak istiyorsunuz, Ekipman yapılandırmada bireysel danışmanlıkta büyük önem ve uyum içerisindeyiz. Eğer malzemeye ihtiyacınız varsa bizimle irtibat geçin biz size fikir verelim, doğru malzemeyi seçmenize yardımcı olalım.

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration